Ir Inicio


Inicio >> Procurar >> Listaxe de eventos

Eventos incluídos na base de datos.

Tempada:

N. Data Evento Sede
1 14/10/2014 Paula Herrero Aguirre (temporada asturias) Gijon
2 21/08/2014 Cto. Europa Natación Absoluto Verán Berlin (GER)
3 24/07/2014 Cto. España Natación Infantil Verán Barcelona
4 16/07/2014 Cto. España Natación Absoluto Verán Barcelona
5 16/07/2014 Cto. España Natación Júnior Verán Barcelona
6 12/07/2014 Cto. Galego Infantil Verán Rias Do Sur
7 09/07/2014 Cto. España Natación Alevín CSD Badajoz
8 04/07/2014 Cto. Galego Natación Absoluto Júnior Verán Ourense
9 28/06/2014 Cto. Galego Natación Alevín Verán Bergantiños
10 27/06/2014 Cto. España Máster Verán Jerez
11 27/06/2014 Open Asturias Verano Gijon
12 21/06/2014 Trofeo Cidade Lugo LUGO
13 14/06/2014 Copa Galega Benxamín (postos 1-8) J. GOMEZ NOYA
14 14/06/2014 Copa Galega Benxamín (postos 9-16) Lugo
15 09/06/2014 Toma Tempos Florida
16 08/06/2014 Toma Tempos Lugo
17 08/06/2014 Toma Tempos Vigo
18 07/06/2014 Festival Galego Promesas RCN
19 07/06/2014 Toma Tempos A Coruña
20 07/06/2014 Toma Tempos Riazor
21 07/06/2014 Toma Tempos Ferrol
22 07/06/2014 Pedro Escudero Rosario Dueñas
23 01/06/2014 Cto. Galego Master Verán PONTEAREAS
24 01/06/2014 Toma Tempos Vigo
25 01/06/2014 Liga Galega Infantil Xor 4 Vigo
26 31/05/2014 Liga Galega Infantil Xor 4 Carballo
27 31/05/2014 Toma Tempos Santiago
28 31/05/2014 Toma Tempos Ferrol
29 31/05/2014 Liga Galega Infantil Xor 4 Ferrol
30 31/05/2014 Liga Galega Infantil Xor 4 Santiago
31 31/05/2014 Open International Swimming Match Moscu (Rus)
32 24/05/2014 Memorial Juan Vicente Glez. Navia
33 24/05/2014 Liga Galega Infantil Xor 4 Cervo
34 24/05/2014 Toma Tempos Ourense
35 24/05/2014 Copa Galega Alevín (9 a 16) Vigo
36 24/05/2014 Toma Tempos Cervo
37 24/05/2014 Liga Galega Infantil Xor 4 Ourense
38 24/05/2014 Copa Galega Alevín (1 a 8) A CORUÑA
39 17/05/2014 Vila Praia Ancora Portugal
40 17/05/2014 Trofeo Internacional Villa de Gijón Gijon
41 17/05/2014 Toma Tempos Ponteareas
42 17/05/2014 Toma Tempos Riazor
43 10/05/2014 Liga Galega Promesas Xor 4 Fluvial
44 09/05/2014 Copa España Clubes Div 1 Gijon
45 04/05/2014 Liga Galega Máster Xor 5 Lugo (Frigsa)
46 04/05/2014 Copa Galega Clubes Xor. 2 Div. 3 Monforte
47 04/05/2014 Copa Galega Clubes Xor. 2 Div. 1 RCN
48 03/05/2014 Copa Galega Clubes Xor. 2 Div. Honra OURENSE
49 03/05/2014 Liga Galega Alevín Xor 6 Santiago
50 03/05/2014 Liga Galega Benxamín Xor 6 Vigo
51 03/05/2014 Copa Galega Clubes Xor. 2 Div. 2 Xove
52 03/05/2014 Liga Galega Promesas Xor 4 Batallones
53 03/05/2014 Liga Galega Promesas Xor 4 Vigo
54 03/05/2014 Liga Galega Promesas Xor 4 Pontevedra
55 27/04/2014 Copa Galega Clubes Xor. 1 Div. 3 Monforte
56 26/04/2014 Liga Galega Alevín Xor 6 (Liceo) A CORUÑA
57 26/04/2014 Copa Galega Clubes Xor. 1 Div. 2 Bergantiños
58 26/04/2014 Copa Galega Clubes Xor. 1 Div. 1 A Fieiteira
59 26/04/2014 Liga Galega Promesas Xor 4 A Coruña
60 26/04/2014 Copa Galega Clubes Xor. 1 Div. Honra Santiago
61 26/04/2014 Liga Galega Benxamín Xor 6 Lugo
62 26/04/2014 Liga Galega Alevín Xor 6 Pontevedra
63 26/04/2014 Liga Galega Benxamín Xor 6 Naron
64 26/04/2014 Liga Galega Benxamín Xor 6 Pontevedra
65 26/04/2014 Liga Galega Alevín Xor 6 FERROL
66 26/04/2014 Liga Galega Promesas Xor 4 J. Gomez Noya
67 20/04/2014 Liga Galega Promesas Xor 4 Ourense
68 19/04/2014 Liga Galega Promesas Xor 4 Lugo
69 12/04/2014 Liga Galega Promesas Xor 4 Monforte
70 12/04/2014 Trofeo Avilés Aviles
71 12/04/2014 Liga Galega Infantil Xor 3 A Coruña
72 12/04/2014 Liga Galega Alevín Xor 6 Monforte
73 12/04/2014 Liga Galega Benxamín Xor 6 Monforte
74 12/04/2014 Liga Galega Alevín Xor 6 Vigo
75 12/04/2014 Liga Galega Benxamín Xor 6 Bergantiños
76 12/04/2014 Liga Galega Benxamín Xor 6 A Fieiteira
77 10/04/2014 Cto. España Natación Absoluto Primavera Palma De Mallorca
78 06/04/2014 Liga Galega Máster Xor 4 CAMPOLONGO
79 05/04/2014 Liga Galega Alevín Xor 6 Xove
80 05/04/2014 Toma Tempos Bergantiños
81 05/04/2014 Liga Galega Promesas Xor 3 Pontevedra
82 05/04/2014 Liga Galega Benxamín Xor 5 Ferrol
83 05/04/2014 Liga Galega Infantil Xor 3 Ferrol
84 05/04/2014 Liga Galega Alevín Xor 6 (CNC) A CORUÑA
85 05/04/2014 Liga Galega Infantil Xor 3 Santiago
86 05/04/2014 Liga Galega Infantil Xor 3 Pontevedra
87 29/03/2014 Trofeo Juan Varela Ferrol
88 29/03/2014 Trofeo Promesas do Lérez Pontevedra
89 22/03/2014 Liga Galega Alevín Xor 5 Monforte
90 22/03/2014 Liga Galega Benxamín Xor 5 Monforte
91 22/03/2014 Liga Galega Benxamín Xor 5 Lugo
92 22/03/2014 Toma Tempos Ponteareas
93 22/03/2014 Trofeo Amizade Ponteareas
94 22/03/2014 Liga Galega Infantil Xor 3 Monforte
95 22/03/2014 Liga Galega Infantil Xor 3 Lugo
96 22/03/2014 Liga Galega Benxamín Xor 5 Riazor
97 19/03/2014 Liga Galega Promesas Xor 3 Fluvial
98 16/03/2014 Liga Galega Máster Monforte
99 15/03/2014 Control Marcas Xor 4 Grupo 3 Redondela
100 15/03/2014 Control Marcas Xor 4 Grupo 2 A Fieiteira
101 15/03/2014 Liga Galega Alevín Xor 5 Naron
102 15/03/2014 Control Marcas Xor 4 Grupo 1 Lugo
103 15/03/2014 Toma Tempos Cervo
104 08/03/2014 Liga Galega Benxamín Xor 5 Ponteareas
105 08/03/2014 Liga Galega Alevín Xor 5 Bergantiños
106 08/03/2014 Liga Galega Benxamín Xor 5 Vigo
107 08/03/2014 Liga Galega Benxamín Xor 5 Santiago
108 08/03/2014 Liga Galega Alevín Xor 5 Vigo
109 08/03/2014 Liga Galega Alevín Xor 5 Santiago
110 08/03/2014 Liga Galega Alevín Xor 5 Ponteareas
111 02/03/2014 Festival Máster Fondo Ponteareas
112 01/03/2014 Liga Galega Promesas Xor 3 Batallones
113 28/02/2014 Liga Galega Promesas Xor 3 Lugo
114 27/02/2014 Cto. España Natación Infantil Júnior Invierno Pontevedra
115 22/02/2014 Liga Galega Benxamín Xor 4 Vigo
116 22/02/2014 Nada e Corre NARON
117 22/02/2014 Liga Galega Benxamín Xor 4 Lugo
118 22/02/2014 Liga Galega Promesas Xor 3 Vigo
119 22/02/2014 Liga Galega Benxamín Xor 4 Ourense
120 22/02/2014 Liga Galega Promesas Xor 3 OURENSE
121 22/02/2014 Liga Galega Promesas Xor 3 A Coruña
122 22/02/2014 Liga Galega Promesas Xor 3 Arzúa
123 22/02/2014 Liga Galega Alevín Xor 5 Lugo
124 22/02/2014 Liga Galega Benxamín Xor 4 Ferrol
125 22/02/2014 Liga Galega Benxamín Xor 4 A Coruña
126 22/02/2014 Liga Galega Benxamín Xor 4 ARZÚA
127 22/02/2014 Liga Galega Alevín Xor 4 Vigo
128 22/02/2014 Cto. España Master Inverno Palma De Mallorca
129 22/02/2014 Toma Tempos Ourense
130 15/02/2014 Liga Galega Promesas Xor 2 A Coruña
131 14/02/2014 Cto. Galego Natación Júnior Inverno Ourense
132 14/02/2014 Cto. Galego Natación Infantil Inverno Ourense
133 13/02/2014 Hamilton Aquatics Dubai
134 09/02/2014 Cto. España Natación Larga Distancia Mataró
135 08/02/2014 Liga Galega Benxamín Xor 4 Rias Do Sur
136 08/02/2014 Liga Galega Alevín Xor 5 Riazor
137 08/02/2014 Liga Galega Alevín Xor 4 RIAS DO SUR
138 08/02/2014 Liga Galega Promesas Xor 2 Batallones
139 08/02/2014 Liga Galega Promesas Xor 2 Rías Do Sur
140 07/02/2014 Liga Galega Promesas Xor 2 Fluvial
141 02/02/2014 Cto. Galego Máster Inverno Ponteareas
142 01/02/2014 Liga Galega Promesas Xor 3 Ferrol
143 01/02/2014 Cto. España Natación Júnior e Infantil CCAA Madrid
144 01/02/2014 Toma Tempos Bergantiños
145 01/02/2014 Liga Galega Promesas Xor 2 Lugo
146 31/01/2014 Meeting International Nice Nice (FRA)
147 26/01/2014 Toma Tempos Vigo
148 25/01/2014 Liga Galega Infantil Xor 2 A FIEITEIRA
149 25/01/2014 Liga Galega Infantil Xor 2 VIGO
150 25/01/2014 Liga Galega Alevín Xor 4 NARON
151 25/01/2014 Liga Galega Infantil Xor 2 RIAZOR
152 25/01/2014 Toma Tempos Ferrol
153 25/01/2014 Liga Galega Benxamín Xor 3 C del Mar
154 25/01/2014 Toma Tempos Riazor
155 25/01/2014 Toma Tempos Lugo
156 18/01/2014 Liga Galega Benxamín Xor 3 Arzua
157 18/01/2014 Toma Tempos Vigo
158 18/01/2014 Control Marcas Xor 3 Grupo 2 Lugo
159 18/01/2014 Control Marcas Xor 3 Grupo 3 Bergantiños
160 18/01/2014 Liga Galega Infantil Xor 2 J. GOMEZ NOYA
161 18/01/2014 Control Marcas Xor 3 Grupo 1 Riazor
162 18/01/2014 Liga Galega Benxamín Xor 3 J. Gomez Noya
163 18/01/2014 Liga Galega Promesas Xor 2 Municipal
164 18/01/2014 Liga Galega Alevín Xor 4 XOVE
165 18/01/2014 Liga Galega Alevín Xor 4 BERGANTIÑOS
166 18/01/2014 Liga Galega Alevín Xor 4 ARZUA
167 12/01/2014 Festival Máster Estilos Ponteareas
168 11/01/2014 Liga Galega Benxamín Xor 3 Lugo
169 11/01/2014 Liga Galega Infantil Xor 2 OURENSE
170 11/01/2014 Liga Galega Infantil Xor 2 LUGO
171 11/01/2014 Liga Galega Benxamín Xor 3 Ourense
172 11/01/2014 Liga Galega Alevín Xor 4 OURENSE
173 11/01/2014 Cto. Galego Longa Distancia Santiago
174 11/01/2014 Liga Galega Promesas Xor 2 Ourense
175 29/12/2013 Cto. Galego Natación Absoluto Inverno J. Gomez Noya
176 21/12/2013 Liga Galega Alevín Xor 3 Santiago
177 21/12/2013 Liga Galega Alevín Xor 3 Vigo
178 21/12/2013 Liga Galega Alevín Xor 3 Frigsa
179 21/12/2013 Liga Galega Benxamín Xor 2 Santiago
180 21/12/2013 Liga Galega Benxamín Xor 2 Ferrol
181 21/12/2013 Liga Galega Benxamín Xor 2 Bergantiños
182 21/12/2013 Liga Galega Promesas Xor 2 Ferrol
183 21/12/2013 Liga Galega Infantil Xor 1 Narón
184 21/12/2013 Liga Galega Benxamín Xor 3 Vigo
185 15/12/2013 Liga Galega Infantil Xor 1 Santiago
186 15/12/2013 Liga Galega Máter Xor 2 BERGANTIÑOS
187 14/12/2013 Liga Galega Promesas Xor 2 Monforte
188 14/12/2013 Liga Galega Benxamín Xor 2 Monforte
189 14/12/2013 Liga Galega Infantil Xor 1 Rías do Sur
190 14/12/2013 Liga Galega Infantil Xor 1 Monforte
191 14/12/2013 Liga Galega Benxamín Xor 2 Xove
192 14/12/2013 Liga Galega Alevín Xor 3 C del Mar
193 14/12/2013 Liga Galega Alevín Xor 3 Ferrol
194 14/12/2013 Liga Galega Infantil Xor 1 Riazor
195 14/12/2013 Liga Galega Alevín Xor 3 Monforte
196 14/12/2013 Liga Galega Alevín Xor 3 Ponteareas
197 14/12/2013 Liga Galega Benxamín Xor 3 Ponteareas
198 14/12/2013 Liga Galega Infantil Xor 1 Xove
199 13/12/2013 Cto. Europa Natación Absoluto Inverno Herning (Den)
200 08/12/2013 Nadador Completo Riazor
201 07/12/2013 Toma Tempos Lugo
202 07/12/2013 Toma Tempos Bergantiños
203 06/12/2013 Toma Tempos Riazor
204 02/12/2013 Liga Galega Promesas Xor 1 Fluvial
205 01/12/2013 Cto. España Natación Absoluto Inverno Castellón
206 30/11/2013 Liga Galega Promesas Xor 1 J. Gomez Noya
207 30/11/2013 Trofeo Cidade Narón NARON
208 30/11/2013 Toma Tempos Lugo
209 23/11/2013 Liga Galega Benxamín Xor 1 A Fieiteira
210 23/11/2013 Liga Galega Alevín Xor 2 Monforte
211 23/11/2013 Liga Galega Alevín Xor 2 Rias Do Sur
212 23/11/2013 Liga Galega Benxamín Xor 1 Monforte
213 23/11/2013 Liga Galega Promesas Xor 1 Ourense
214 23/11/2013 Liga Galega Alevín Xor 2 A Fieiteira
215 23/11/2013 Liga Galega Alevín Xor 2 Carballo
216 23/11/2013 Liga Galega Promesas Xor 1 A Coruña
217 23/11/2013 Liga Galega Alevín Xor 2 A GUARDA
218 23/11/2013 Liga Galega Benxamín Xor 2 A Guarda
219 23/11/2013 Liga Galega Promesas Xor 1 Rias Do Sur
220 23/11/2013 Liga Galega Benxamín Xor 2 RÍAS DO SUR
221 23/11/2013 Liga Galega Promesas Xor 1 Monforte
222 23/11/2013 Liga Galega Promesas Xor 2 A Guardia
223 21/11/2013 Liga Galega Promesas Xor 1 Ferrol (Batallones)
224 17/11/2013 Toma Tempos Vigo
225 17/11/2013 Liga Galega Máster Xor 1 LUGO
226 16/11/2013 Liga Galega Alevín Xor 2 J. Gomez Noya
227 16/11/2013 Liga Galega Benxamín Xor 1 C del Mar
228 16/11/2013 Trofeo Ciudad A Coruña Inef Bastiagueiro
229 16/11/2013 Liga Galega Alevín Xor 2 Fluvial
230 16/11/2013 Liga Galega Benxamín Xor 1 J. Gomez Noya
231 16/11/2013 Liga Galega Benxamín Xor 1 FLUVIAL
232 09/11/2013 Control Marcas Xor 2 Grupo 1 Rias Do Sur
233 09/11/2013 Control Marcas Xor 2 Grupo 2 J. Gomez Noya
234 09/11/2013 Control Marcas Xor 2 Grupo 3 Ponteareas
235 27/10/2013 Liga Galega Alevín Xor 1 Ourense
236 27/10/2013 Toma Tempos Ourense
237 26/10/2013 Liga Galega Promesas Xor 1 Arzua
238 26/10/2013 Liga Galega Alevín Xor 1 A Coruña
239 26/10/2013 Liga Galega Alevín Xor 1 Arzua
240 26/10/2013 Liga Galega Alevín Xor 1 Batallones (Ferrol)
241 26/10/2013 Liga Galega Alevín Xor 1 Lugo
242 26/10/2013 Liga Galega Benxamín Xor 1 Ponteareas
243 26/10/2013 Liga Galega Benxamín Xor 1 RCN
244 26/10/2013 Liga Galega Alevín Xor 1 RCN
245 26/10/2013 Liga Galega Promesas Xor 1 RCN
246 26/10/2013 Liga Galega Alevín Xor 1 Ponteareas
247 19/10/2013 Control Marcas Xor 1 Grupo 1 Santiago
248 19/10/2013 Control Marcas Xor 1 Grupo 3 Naron
249 19/10/2013 Control Marcas Xor 1 Grupo 2 Riazor
250 17/10/2013 Nadador Dubai C Marina Ferrol Fina World
251 02/10/2013 Liga Galega Promesas Xor 1 LUGO

Arriba

© Federación Galega de Natación. Aviso Legal.